GDZIE ZJEŚĆ ŚNIADANIE W WARSZAWIE?

 

W dzisiejszym wpisie chciałabym polecić Wam, nasze ULUBIONE, śniadaniowe miejsce w Warszawie – Bazar Kocha.

Bazar Kocha, jego właścicielem jest Marcin Koch, autor bloga Kuchnia Kocha, praktyk i teoretyk kulinarny, który skończył z wyróżnieniem paryską akademię kulinarną Le Cordon Bleu i uczył się gotować m.in. w Toskanii, Barcelonie i Hong Kongu.

Jak już pewnie zauważyliście, jesteśmy śniadaniowymi maniakami, i tak jak lubimy testować nowe miejscówki, tak chętnie wracamy do sprawdzonych lokali – takich gdzie wiemy, że jedzenie będzie smaczne, na obsługę nie będziemy czekać godzinę (przy małym dziecku sprawna obsługa jest niezwykle istotna) oraz nie wydamy fortuny na zwykłego omleta.

Taki właśnie jest Bazar Kocha – wpadamy tam tak często, że obsługa, widząc nas zazwyczaj pyta, czy zamawiamy „to, co zawsze“ ☺.

W moim przypadku to omlet z serem kozim i sok (MNIAM!!!!) , w przypadku mojego męża Croque Madame.

Miejsce to łączy dwie funkcje: delikatesowego sklepiku i knajpki. Zaraz przy wejściu przywita Was lada na której wyeksponowane są słodkości – trudno się im oprzeć! Na półkach ustawione zostały słoiki z przetworami robionymi na miejscu.

Uwielbiam też wystrój tego miejsca, nawiązuje do klimatów industrialnych, wiszące lampy, żarówki,  metalowe krzesła i dodatki, drewniane stoły i ściana pokryta blachą falistą.

Bazar Kocha to miejsce bezpretensjonalne, w którym z przyjemnością spędzamy weekendowe poranki. Polecam je każdemu, kto tak jak my, uwielbia smacznie rozpocząć dzień.

 

BAZAR KOCHA

  • ul.Mokotowska 33/35
  • Godziny otwarcia:

poniedziałek: 12.00 – 23.00+
wtorek -niedziela: 9:00 – 23.00+

  • Można płacić kartą
  • Lokal przyjazny dla rodziców z dziećmi

 

 

Komentarze

Jedna odpowiedź
1 sierpnia 2018 at 15:39

Jak będę w stolicy to na pewno do niego pojadę 😉

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola są oznaczone *