ABOUT THE EVERYDAY GIRL

 

Witaj na moim blogu The Everyday Girl!

Swoją stronę internetową prowadzę od 2012 roku. Pewnego dnia zapragnęłam stworzyć w sieci swoje miejsce, gdzie będę mogła dzielić się z Wami moimi przemyśleniami dotyczącymi mody. Blog szybko zebrał grono wiernych czytelników, a artykuły o nim, ukazały się w takich magazynach jak: Twój Styl, Harpers Bazaar, Glamour, Joy, Fashion Magazine, Magazyn Look Mag, portal EllePolska, wp.pl, snobka.pl, jastrzabpost.pl, lamodeinfo.pl czy też na międzynarodowym OOTD Magazine.

W miarę upływu czasu, nowych doświadczeń, marzeń, dążeń i kolejnych etapów w życiu, blog, przestał być blogiem typowo modowym, a stał się blogiem lifestylowym.

Czego możecie spodziewać się po The Everyday Girl? Jakich treści możecie tu oczekiwać?

Zapragnęłam dzielić się z Wami moją pasją do pięknych wnętrz, książek, filmów, seriali, mody i… jedzenia. Kochający podróże studenci, stali się szczęśliwym małżeństwem i z czasem założyli rodzinę, zatem tematy około rodzinne stały się naturalnym obiektem do rozmów, a czytelników o podobnych zainteresowaniach przybywa tu z dnia na dzień.

Nie rozstaję się z telefonem, aby na Instagramie dzielić się z Wami pięknymi obrazami zamkniętymi w kwadraciki, urywkami z dnia codziennego i aby być z Wami w ciągłym kontakcie ☺ .